איפה הכסף? הנה הכסף: אינסטגרם בעסקת ענק בשווי 100 מיליון דולר עם חברת אומניקום

אתר אדאייג' (AdAge) מדווח כי אינסטגרם סגרו את עסקת הפרסום הראשונה שלהם ומדובר בעסקת ענק.

על פי האתר, אנשים הקרובים לעסקה מדווחים כי אינסטגרם מוציאה לפועל תכנית פרסום בעלות של עד 100 מיליון דולר עם התחייבות לשנה מצד חברת הענק אומניקום.

משמעות ההסכם בין אומניקום לאינסטגרם היא שמשתמשי אינסטגרם יתחילו לראות מודעות מאומניקום מדיה וחברות בנות נוספות כגון BBDO, DDB ו TBWA/Chiat/Day.

אומניקום ופייסבוק אישרו את הידיעה אך סירבו לפרט את פרטי ההסכם. על פי אינסטגרם, לפלטפורמה 150 מיליון משתמשים פעילים, 60% מחוץ לארה"ב ו 55 מיליון תמונות שמועלות מדי יום.

סמנכ"ל השיווק של אינסטגרם ג'ים סקאווייר  אמר כי "הדבר לא משנה את המשך אסטרטגיית הפרסום שלנו – אנשים ימשיכו לראות  מספר מוגבל של תמונות ווידאו יפים ובאיכות גבוהה ממותגים נבחרים, כאלה שכבר יש להם נוכחות חזקה באינסטגרם. הצוותים שלנו הולכים לעבוד יד ביד על מנת לפתח ולהוציא לפועל קמפיינים שמספקים לאנשים תמונות מדהימות. זהו פרק חדש ומרתק ואנחנו מצפים לתוכן קריאייטיבי מעולה כתוצאה משיתוף הפעולה הזה."

כך זה יעבוד: מודעה תוצג בזרם התמונות של המשתמש למשך זמן מוגדל מהרגיל – יותר מיום, על פי אחד הבכירים – גם אם המשתמש יוצא ונכנס מחדש. המודעות, שייתכן ויופיעו בצורה של תמונות או וידאו, אמורות להיראות טבעיות לסביבה בה הן נמצאות ולהיות באותה האיכות. במקום לקנות לדחוף המון תוכן ולרכוש ולהגיש מודעות באופן אוטומטי, הרכישה תהיה ידנית וסלקטיבית.

קבוצת אומניקום מדיה תעבוד עם אינסטגרם על פילוח ומדידה. ייתכן וזה אומר מדידה של החזר על השקעה על פרסום, כך על פי מנכ"ל קבוצת אומניקום מדיה דאריל סים.

"זו עוד דוגמה שהמדיום נהיה המסר," אמר מר' סים. "זו אינטראקציה באיכות גבוהה בניגוד למכירה מהירה. זו הסיבה שזה כל כך מושך בעינינו." על אינסטגרם הוא אמר "זו התפתחות אמיתית במושגים של פרסום בתשלום שהם מציעים."

הנאמנות מתה; יחי ההרגל

המושג נאמנות צרכנית הוא מהקלישאות הנפוצות ביותר בעולם העסקים. בין אם מדובר בחברות שמנסות לייצר לקוחות נאמנים לעסק או למוצר שלהן, ובין אם מדובר בפתרונות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: