המסנג'ר של פייסבוק – לרוץ להתקין?

אתמול פייסבוק פתחו לקהל הרחב את המסנג'ר החדש והמעוצב שלהם למכשירי הסלולר. המסנג'ר החדש מסמל שינוי תפיסתי, יש שיאמרו קצת מאוחר, של איך אמורה להיראות פלטפורמת הודעות סלולרית.

השינוי – פנומנלי!

הדבר הראשון והבולט ביותר לעין הוא הרקע הלבן והנקי של הממשק. פייסבוק שילבו כמובן בתוך המסנג'ר החדש את ה Chat Heads המפורסמים מאפליקציית ה Home שלהם (שלדעתי זה אחד הדברים הגאוניים והנוחים ביותר שיש בשימוש בהודעות)

Recents (1)

 

אך המסנג'ר החדש לא נעצר רק בעיצוב, הוא גם שימושי מאוד. מעבר לאפשרות הברורה להתכתב עם חברים שלכם בפייסבוק, לראות היסטורית הודעות ומי מחובר או לא, תוכלו גם לדעת מי מחובר ספציפית  לאפליקציית המסנג'ר כאשר ליד השם שלו יופיע הסימן UserWithMessengerBadge.

אך פייסבוק מציעים לכם עוד אפשרות וזו היכולת לסנכרן את ספר הטלפונים שלכם כך שתוכלו להתכתב דרך האפליקציה גם עם אנשים שאינם נמצאים אצלכם בפייסבוק אבל כן בספר הטלפונים.

אפשרות קטנה ומדליקה ששמתי לב אליה, שאין לאפליקציות אחרות, זו היכולת לצרף תמונה ממנוע החיפוש בינג. כאשר אתם רוצים לצרף תמונה/קובץ, יש לכם את האפשרות לחפש תמונה. לחיצה על חיפוש תוביל אותכם לחיפוש של בינג שם תוכלו למצוא תמונה ולשלוח אותה בהודעה וכל זאת ללא לעזוב את האפליקציה.

2013-11-14_05-02-43

משימוש ראשוני אני חייב להודות שאני מרוצה מאוד. האפליקציה פשוטה לשימוש, קלה לניווט, מובנת מאוד, נקייה והאמת שהיא מהווה תחלופה לא רעה בכלל לוואטסאפ או כל פלטפורמת מסרים מיידית אחרת.

האם חייבים להתקין? לא בהכרח אך פייסבוק בהחלט נותנים מענה הולם לצעירים שמחפשים פלטפורמה סלולרית "מחוץ" לפייסבוק.

אז למה אתם מחכים? תתקינו ותחוו דעה!
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.orca

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/facebook-messenger/id454638411

הנאמנות מתה; יחי ההרגל

המושג נאמנות צרכנית הוא מהקלישאות הנפוצות ביותר בעולם העסקים. בין אם מדובר בחברות שמנסות לייצר לקוחות נאמנים לעסק או למוצר שלהן, ובין אם מדובר בפתרונות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: