פייסבוק משיקים פיצ’ר דמוי שאזם

בשנה שעברה השיקו פייסבוק את האפשרות להוסיף רגש לפוסטים שלכם. אתם יכולים לציין שאתם שמחים, עצובים, רעבים ולקבל סמיילי (אמוג’י) בהתאם. אתם יכולים גם להוסיף פעילות מסוימת כגון “צופה בגברים בשחור”, “מאזין למיילי סיירוס” או אוכל פסטה. מאז שהושקה האפשרות פייסבוק ראו יותר מ 5 מיליארד סטטוסים בסגנון ועתה מושקת אפשרות חדשה בעת העלאת פוסטים.

פייסבוק יזהו אוטומטית את השיר שלו אתם מאזינים ויוסיפו אותו לסטטוס שלכם.

הגרסה האחרונה ב iOS ואנדרואיד אוטומטית מזהה כל שיר שלו אתם מאזינים או תכנית טלוויזיה שאתם צופים ומוסיפים את זה לסטטוס שלכם. הפיצ’ר דמוי השאזם נקרא “זיהוי אאודיו” ומתחיל לפעול ברגע שאתם כותבים סטטוס. אין צורך להוסיף “מאזין ל..” או “צופה ב..” על מנת שהפיצ’ר יפעל.

עוד ייקח זמן עד שהפיצ’ר החדש יפעל כראוי ובכל מקרה כרגע הוא פועל רק בארה”ב, יכול לזהות רק 160 תכניות טלוויזיה, עדיין מתקשה לזהות מוזיקה בפרסומות, ומזהה בינתיים רק כמה מיליוני שירים. להבדיל משאזם, הפיצ’ר החדש של פייסבוק לא נועד לעזור לזהות מוסיקה אלא לעזור לשתף בקלות יותר למה שאתם מאזינים.

אריה סלקמן, מנהל המוצר, ציין כי הפיצ’ר החדש פותח לחלוטין בתוך פייסבוק על ידי צוות קטן במשך כשנה.

facebook_audio_recognition_screens

 

אחת המטרות של הפיצ’ר החדש זה לקשר בין צופים לעמודי פייסבוק של תכניות טלוויזיה וסרטים. כאשר פייסבוק מזהים תכנית טלוויזיה או סרט, קישור יתווסף לסטטוס שיועלה לפייסבוק.

מקור ולמידע מלא אודות הפיצ’ר החדש: אתר דה-ורג’ ובלוג החדשות של פייסבוק

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: