דרך חדשה לרכז תמונות של ילדיכם בפייסבוק

דן ברק, מנהל מוצר בפייסבוק, העלאה פוסט בבלוג החדשות של פייסבוק שמסביר על פיצ’ר חדש שמאפשר להורים שביניכם לרכז תמונות של ילדיכם במקום אחד בפייסבוק.

ברק מסביר את המוצר דרך הסיפור האישי שלו: “בתור אבא שאוהב צילום, אני נהנה לצלם את הבן שלי ולשתף את התמונות עם חברים ומשפחה מסביב לעולם. אני מאמין שהתמונות האלה עוזרות לכולנו להרגיש קרובים יותר ומחוברים יותר.”

collage

 תמונות של דן ברק. מקור: פייסבוק

דן ממשיך ומסביר כי בחודש האחרונים הוא שם לב שככל שהוא שיתף תמונות של הבן שלו בפייסבוק, כך התמונות האל התפזרו על פני אלבומים שונים ושהוא היה צריך דרך טובה יותר לארגן אותן.  דן מצא את עצמו מתייג את עצמו ואת אשתו בתמונות של הבן שלו כך שגם חברים שלה יוכלו לראות את התמונות.

הצוות של דן הריץ סקר קטן להורים שמשתפים תמונות של ילדיהם בפייסבוק ומצא ש 65% מהם מתייגים את בן/בת הזוג שלהם בתמונות האלה על מנת לאפשר שיתוף עם החברים של הבן/בת זוג. אותם אנשים ציינו כי הם ישמחו לאפשרות לרכז את כל התמונות במקום אחד שימשיך איתם בחיים גם כשהילד גדל.

עם התובנות האלה, דן וצוותו החליטו לפתור את הבעיה ולעזור לאנשים שכבר משתפים ומתייגים תמונות של הילדים שלהם. התוצאה: פיילוט של מוצר שיאפשר להורים שביניכם לארגן תמונות של הילד באמצעות תיוג מיוחד שאתם בוחרים ליצור. אם תבחרו לתייג את הילד בתמונה זה יתווסף לאלבום מיוחד (scrapbook). בנוסף, תמונות שאתם בוחרים לתייג ניתן יהיה גם לשתף עם חברים שלכם ושל בן/בת הזוג שלכם. הנה הדמיה קצרה כיצד זה פועל:

“תמונות של הבן שלי הן התמונות הכי חשובות שאשתי ואני אי פעם נצלם.” הוסיף דן, “חשוב לנו שתהיה לנו שליטה על התמונות האלה. אני מאמין שהורים אחרים ירצו אותו הדבר.” אז:

  • תוכלו לבחור לשתף את האלבום המיוחד עם בן/בת הזוג שאיתו אתם מוגדרים ביחסים בפייסבוק
  • אתם בוחרים איך לקרוא לתיוג – זה יכול להיות שם הילד, ראשי תיבות או כל דבר כיפי אחר
  • אתם ובן/בת הזוג שלכם בוחרים איזה תמונות לתייג
  • רק אתם ובן/בת הזוג שלכם יכולים לתייג את הילד שלכם בתמונות
  • פייסבוק הוסיפו הרבה תזכורות וטיפים שעוזרים לאורך הדרך

scrapbook2_1

על מנת להתחיל אלבום ייעודי לילד שלכם, לכו לפרופיל שלכם, לחצו על “אודות” (About) ולחצו על “משפחה ומצב זוגי” (Family and Relationship). שם אתם תראו הזמנה לפתוח אלבום; פשוט לחצו על “התחל” (Get Started). אם כבר הוספתם ילד לפרופיל שלכם, תוכלו ללחוץ על “הוסף אלבום” (Add Scrapbook) ליד השם שלו/שלה.  הפיצ’ר הזה יהיה קיים בהתחלה רק בארה”ב בדסקטופ, אייפון ואנדרואיד. לעוד מידע ועזרה לחצו כאן.

scrapbook3

“הפרויקט הזה הוא תוצר של אהבה – הצוות שלי בנה את זה בהתבסס על הניסיון האישי שלנו ומה שלמדנו מהורים אחרים. אנחנו מתרגשים להביא לכם את הפיצ’ר הזה מוקדם ככל הניתן, לשמוע את הפידבק שלכם ולהמשיך לבנות אותו ביחד”

מקור: פייסבוק

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: