פייסבוק משכללים את מוצר המודעות הדינמיות

בהמשך להשקת המודעות הדינמיות למוצרים שפייסבוק השיקו בחודש פברואר השנה הודיעו היום פייסבוק על שכלול המוצר בעקבות הפידבק החיובי שהם מקבלים מהמפרסמים.

השיפורים שפייסבוק מציגים:

  • מכירה בהצלבה
  • תגבור מכירה ( Up sell)
  • אופטימיזציה למכירות מקטלוג מוצרים
  • חיבור עם קונים מחוץ לפייסבוק

carousel

מכירה בהצלבה

כשמשתמש מסתכל על מוצרים בסט אחד של מודעות, מפרסמים יוכלו עכשיו להציע לו מכירה בהצלבה מקטגוריה אחרת. לדוגמה, ניתן יהיה להציע ארנקים לאנשים שהסתכלו על מודעת נעליים. שיפור מעולה שנועד להגדיל את הערך של הצרכנים לאורך זמן.

תגבור מכירה ( Up sell)

מעתה מפרסמים יוכלו לבצע תגבור מכירה למוצר באותה הקטגוריה שמשתמש הסתכל בה על מנת להגדיל את רווחיות המפרסם. לדוגמה, אם צרכן הסתכל על שולחן שיש לו יחס המרה נמוך, מפרסם יוכל במקום זאת להציג לו שולחן שנמכר טוב יותר. תגבור מכירה משמש לעודד צרכנים לעבור מלחשוב על מוצר אחד בקטגוריה למוצר אחר שיש לו רווחיות גבוהה יותר (שולי רווח גדולים יותר, מחיר גבוה יותר, יחס המרה גבוה יותר ועוד)

אופטימיזציה למכירות מקטלוג מוצרים

בנוסף לשיטות התמחור הרגילות CPC ו-CPM, מפרסמים יוכלו מעתה לבחור גם ב oCPM (שיטת התמחור האוטומטית של פייסבוק להגברת המרות). לפי פייסבוק, בדיקות שנעשו הראו שמתקבלות יותר המרות בפחות חשיפות (יעילות גבוהה יותר). על מנת לבצע אופטימיזציה למודעות דינמיות, האלגוריתם של פייסבוק לוקח בחשבון הרבה משתנים בהתנהגות הקניות של המשתמשים על מנת להציג להם את המוצר/ים בעלי הסבירות הגבוהה ביותר שהם יקנו.

חיבור עם קונים מחוץ לפייסבוק

בקרוב מפרסמים יוכלו להתחבר עם קונים מחוץ לפייסבוק גם כן. בשבועות הקרובים מודעות דינמיות יתחילו להופיע גם ברשת הפרסום החיצונית של פייסבוק

מקור: פייסבוק

הנאמנות מתה; יחי ההרגל

המושג נאמנות צרכנית הוא מהקלישאות הנפוצות ביותר בעולם העסקים. בין אם מדובר בחברות שמנסות לייצר לקוחות נאמנים לעסק או למוצר שלהן, ובין אם מדובר בפתרונות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: