אפשרות זו אינה קיימת עוד!

לחצו כדי לדעת כיצד פותחים חשבון עסקי בפייסבוק

רק עד לפני שבועיים במידה ורציתם לפתוח חשבון עסקי נפרד בפייסבוק הייתם יכולים לעשות זאת בעצמכם בשישה צעדים פשוטים. חשבון עסקי בפייסבוק נתן לכם את האפשרות להחזיק בחשבון נוסף, או יותר, שכל כולו למטרת פרסום בפייסבוק. ניתן היה להזין בחשבון העסקי אמצעי תשלום נפרד או זהה לשלכם ולקדם לקוחות שונים. החשבון העסקי בפייסבוק הקל מאוד על ניהול לקוחות מרובים ומנע בלאגן בניהול קמפיינים תחת חשבון מודעות פייסבוק אחד.

לפני מספר ימים יצאו פייסבוק בהודעה מפתיעה: לא ניתן יהיה יותר לפתוח חשבון עסקי באופן עצמאי. יתרה מכך, חשבונות עסקיים שלא היה בהם מעבר של כסף ב 60 הימים האחרונים ייחסמו לשימוש (הם יהיו קיימים אך מסגרת תקציב הפרסום היומית שלהם תעמוד על אפס דולר). החסימות יתבצעו בראשון לכל חודש קלנדרי. היחידים שיוכלו להמשיך לפתוח חשבונות "אפורים" (כך פייסבוק מכנים חשבונות עסקיים) הם PMD של פייסבוק.

מה שמפתיע באמת זו העובדה שהשינוי היה מיידי וההודעה הייתה דיסקרטית מאוד (הופיע רק בקבוצה ייעודית בפייסבוק) וזו לשון ההודעה:

"In order to maintain the quality of the accounts being created on the site, we've removed the "self-serve business account creation" option. PMDs will continue to be able to create grey accounts via the mass grey account creation tool as they've done in the past. If you are not a PMD please use the following steps to have new business (grey accounts) created"

חשוב לקחת בחשבון שפייסבוק לא ביטלו לחלוטין את האפשרות לפתיחת חשבון עסקי אלא את האפשרות העצמאית. אם בכל זאת אתם צריכים חשבון כזה תצטרכו לפנות לפייסבוק באופן מסודר עם מספר כרטיס האשראי שברצונכם להשתמש בו ומידע נוסף שנחוץ לפתיחת החשבון כגון מייל ייעודי לחשבון. את הפניה יש לבצע דרך הקישור הבא: http://on.fb.me/18tIMN4

באופציה הראשונה בחרו ב Account Management

פתיחת חשבון עסקי בפייסבוק

ואז Business Account Creation

פתיחת חשבון עסקי בפייסבוק

לאחר מכן הזינו את כל המידע הנדרש כגון כרטיס האשראי, מייל יעודי לחשבון, מטבע לחישוב התשלום בחשבון (ILS או USD) ואת השעה של המדינה שבה אתם מפרסמים בעיקר (ישראל זה GMT +2). כמו כן הזינו מייל נוסף בו פייסבוק יוכלו לפנות אליכם וכאן אני ממליץ לתת את המייל האישי שלכם.

פתיחת חשבון עסקי בפייסבוק

לאחר שתקבלו גישה לחשבון שיצרתם, גשו להגדרות בחשבון ומנו את עצמכם להיות מנהלים בחשבון.

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: