פייסבוק עושים מהפך לתנאי הפרטיות של האתר ועוד עדכונים

פוסט חדש שפורסם היום בבלוג החדשות של פייסבוק מסביר את המהפך וההשקה מחדש שפייסבוק עשו לתנאי השימוש שלהם.

הפוסט, שנתכתב על ידי קצינת הפרטיות של פייסבוק ארין אגן (Erin Egan), מסביר את מהות השינוי ומודיעה על השקת האתר החדש privacy basics.

האתר החדש נותן טיפים ומדריכים על איך לקחת אחריות על חוויית השימוש שלכם בפייסבוק. בנוסף, ארין מודיעה על שינויים לתנאי השימוש של פייסבוק, מדיניות המידע של פייסבוק ועדכון למדיניות הקוקיז של פייסבוק. במהלך השבוע  הקרוב ניתן יהיה להגיש תגובות והצעות לעדכונים הנ"ל.

האתר החדש

האתר החדש, privacy basics, מציע מדריכים אינטרקטיביים שנותנים מענה לשאלות תכופות אודות השליטה במידע שלכם בפייסבוק. לדוגמה, תוכלו ללמוד אודות הסרת תיוגים, הסרת חברים, חסימות, וכיצד לבחור מי הקהל שיראה את התוכן שלכם. המידע נגיש ב 36 שפות.

האתר הוא הצעד האחרון שפייסבוק נוקטים על מנת לעזור לכם להיות בטוחים שאתם משתפים מידע עם מי שאתם רואים לנכון, לאחר צעדים כמו השקת בדיקת הפרטיות, אזכורים אודות העובדה שאתם משתפים תוכן פומבי והפשטה של בחירת הקהלים לפוסטים.

עוזרים לכם להוציא יותר מפייסבוק

בכל יום, אנשים משתמשים באפליקציות ושירותים של פייסבוק על מנת להתחבר עם אנשים, מקומות ודברים שאיכפת להם מהם. העדכונים של פייסבוק משקפים את המוצרים החדשים שפייסבוק עובדים עליהם על מנת לשפר את החוויה בפייסבוק. הם גם מסבירים באופן ברור כיצד השירותים של פייסבוק עובדים. הנה מספר דוגמאות:

גלו מה קורה סביבכם: פייסבוק מעדכנים את המדיניות שלהם על מנת להסביר כיצד נאסף מידע על מיקום בהתאם לפיצ'רים שגולשים בוחרים להשתמש בהם. מיליוני אנשים עושים צ'ק-אין למקומות האהובים עליהם. פייסבוק עובדים על דרכים להציג לאותם גולשים את המידע הכי רלוונטי בהתבסס על איפה הגולשים נמצאים ומה החברים שלהם מתכננים. לדוגמה, בעתיד, אם תחליטו לשתף איפה אתם, ייתכן ותראו תפריטים ממסעדות שנמצאות קרוב אליכם או עדכונים מחברים בסביבתכם.

לבצע רכישות בצורה נוחה יותר: באזורים מסוימים פייסבוק השיקו בבטא את כפתור הרכישה שעוזר לאנשים לגלות ולרכוש מוצרים בלי לעזוב את פייסבוק. פייסבוק גם עובדים על דרכים חדשות לבצע העברות כספים בצורה נוחה ובטוחה

למצוא מידע אודות פרטיות בפייסבוק ברגע שאתם צריכים: על מנת להפוך את הטיפים וההצעות של פייסבוק לנגישים יותר, הם הועברו לאתר החדש. כמו כן ניתן יהיה למצוא שם מידע אודות מדיניות למפרסמים ומפתחים. מדיניות הדאטה של פייסבוק קצרה וברורה יותר ונוחה יותר לקריאה.

להבין כיצד אנחנו משתמשים במידע שאנחנו מקבלים: לדוגמה, פייסבוק יודעים לקבל מידע אודות מצב הסוללה וחוזק האות הסלולרי שלכם על מנת לוודא ביצוע טוב של האפליקציה במכשיר הטלפון שלכם. פייסבוק מבקשים גם הרשאות להשתמש במיקום הטלפון על מנת להציע פיצ'רים שונים כמו ביצוע צ'ק-אין או הוספת מיקום לפוסטים שאתם מעלים

להבין כיצד החברות והאפליקציות של פייסבוק עובדות ביחד: במהלך השנים האחרונות פייסבוק גדלה והם רוצים לוודא שאנשים יודעים אודות משפחת החברותהאפליקציות השירותים שלהם. לדוגמה, אם אתם נעולים מחוץ לחשבון האינסטגרם, אתם יכולים להשתמש במידע שלכם בפייסבוק לשחזור הסיסמה.

המידע שלכם ופרסום: אנשים שואלים לעתים כיצד המידע שלהם משותף עם מפרסמים. שום דבר לא השתנה בעדכונים הנ"ל – פייסבוק עוזרים למפרסמים להגיע לאנשים עם מודעות רלוונטיות ללא חשיפת מידע אישית אודות אותם אנשים.

צריך לקחת בחשבון שהשינויים שלכם לא משתנים ושחלק מהפיצ'רים נגישים במקומות ספציפיים.

לעוד מידע: בלוג החדשות

הנאמנות מתה; יחי ההרגל

המושג נאמנות צרכנית הוא מהקלישאות הנפוצות ביותר בעולם העסקים. בין אם מדובר בחברות שמנסות לייצר לקוחות נאמנים לעסק או למוצר שלהן, ובין אם מדובר בפתרונות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: