סושיאל-בייקרס, מהאתרים המובילים בעולם לסטטיסטיקות בפייסבוק במאמר אודות פעילות הצעירים בפייסבוק

על פי סושיאל-בייקרס, בשבועות האחרונים הם ביצעו מחקר על עמודי פייסבוק שבסך הכולל מגיעים ליותר מ 960 מיליון אוהדים ולדבריהם מצאו את התשובה.

"עדיין שם וממשיכים להגיע"

סושיאל-בייקרס בחנו מידע מהלקוחות שלהם על פני כל שנת 2013 והם מצאו כי האינטראקציה בין הצעירים לעמודים דווקא גדלה בשנה החולפת. כאשר סושיאל-בייקרס בדקו את כלל הצעירים בגילאי 13-24, הם הבחינו בגדילה בחשיפה ב 29.12%, מה שמוכיח שצעירים אינם נוטשים בהמוניהם כמו שמחקרים שונים ניסו להוכיח.

צעירים בפייסבוק

 

קבוצת הגילאים 18-24 היא עדיין הקבוצה הדומיננטית בפייסבוק והחשיפה האבסולוטית של תוכן לקבוצה הנ"ל צמחה ב 39.33% באותה התקופה.

לפי סושיאל-בייקרס, זה נכון שצעירים משתמשים ביותר ויותר פלטפורמות (כמו כל אחד מאיתנו) אך הם ממשיכים לדבוק בפייסבוק.

אם נשלב את הנתונים של סושיאל-בייקרס יחד עם הדו"חות המצויינים שפייסבוק הציגו אמש אפשר להטיל ספק בכל ה"מחקרים" שמנסים בכל דרך להציג מצג שווא של "כולם בורחים ונוטשים את הספינה"

מקור: Socialbakers

תגובה אחת

  1. הגולשים הצעירים מבלי יותר זמן בסמארטפון מאשר לפני שנה או שנתיים, ומשכי הזמן ממשיכים לעלות. מעבר לבעייה החברתית והתקשורתית שזה יוצר, הצעירים אינם נוטשים את פייסבוק, אלא מרחיבים את הפעילות שלהם ברשתות החברתיות – וואטסאפ ואינסטגרם בעיקר, ומדברים פחות בפייסבוק. הם עדיין בפייסבוק, וכנראה שימשיכו להיות שם עוד הרבה זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.