מצב הפרסום החברתי לשנת 2014

חברת סושיאל-בייקרס, חברת אנליזה למדיה חברתית, פרסמה מחקר מקיף שנעשה על 500 חברות מ 82 מדינות ו 20 תעשיות שונות שמציג תמונת מצב אודות הפרסום ברשתות חברתיות ומה הולך לקרות בשנה הקרובה.

במאמר שלפניכם תקציר של המחקר:

גם לחברות גדולות יש לעתים תקציב אפס למדיה חברתית

Picture1

הרבה חברות מבינות שבשוק התחרותי, שהולך ונהפך ליותר ויותר תחרותי, של קידום תוכן ברשתות חברתיות חייבים להכניס גם נושא של קידום תוכן בצורה ממומנת. לא משנה כמה התוכן שלכם מצליח ומייצר אינטראקציה, התחרות על כל גולש הופכת ליותר גדולה. ועדיין, 14% מהחברות שבהן מעל 5,000 עובדים מסתמכות על החשיפה האורגנית של התוכן שלהם ללא קידום ממומן ולא ישנו זאת ב 2014.

יחד עם זאת, חברות שמבינות כמה חשובה יכולה להיות אסטרטגיה מותאמת היטב למדיה חברתית, מבינות שפרסום במדיה חברתית זו חובה.

משווקים לא מבדילים בין מיקומי מודעות

state-of-social-advertising-9-04

זה לא מפתיע שמשווקים אומרים שמודעות ניוז-פיד יותר אפקטיביות ממיקומים אחרים בפייסבוק. אך כאשר מסתכלים מקרוב לפי מיקומים ספציפיים (ניוז-פיד מובייל מול ניוז-פיד דסקטופ מול ניוז-פיד מובייל/דסקטופ) נהיה ברור שמשווקים לא מסוגלים להבדיל בין שלושת המיקומים. זה מוכיח שמשווקים עדיין מתפתחים ולומדים למנף באופן מלא מיקומים שונים. הרוב עדיין לא גילו את היתרון של תוכן ספציפי לסלולר ו CTA (קריאה לפעולה).

טוויטר מתקשה למשוך מפרסמים

Picture3

לפי סושיאל-בייקרס, העובדה שמותגים לא נוהרים למערכת הפרסום של טוויטר לא בהכרח מעידה על חוסר תועלת בפלטפורמה אלא יותר לחוסר היכולת של המשווקים להתאים את עצמם לצורה חדשה זו של פרסום חברתי.

לעוד מידע ונתונים: המחקר המלא

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: