פייסבוק מציגים: מודעות רה-אינטראקציה

בימים האחרונים פייסבוק הודיעו על האפשרות הבאה: יצירת מודעות בתוך פייסבוק שיפנו לאפליקציות חיצוניות על סמך האינטראקציה בין הגולש לאותה אפליקציה.

מסובך? אז הנה הסבר בשפה פשוטה:

עד כה, פייסבוק אפשרו למפתחי אפליקציות להעלות מודעות בתוך פייסבוק שמפנות להורדת האפליקציה שפותחה. הכלי הפרסומי הזה לבדו יעיל מאוד ומביא תוצאות מרשימות שעוזרות למפתחים ו/או למשווקי האפליקציות להביא המרות איכותיות מאוד במחירים אטרקטיביים.

אך הכלי הזה לבדו יוצר תנועה חד סטרית: גולש רואה מודעה במובייל, לוחץ על Install, עובר ל App Store או ל Google Play ומתקין את האפליקציה. נכון שלמפתחים הייתה את האפשרות לאחר מכן להוציא UID של משתמשים מהאפליקציות ולהעלות מודעות דרך הפאור אדיטור לפי אותם פרמטרים אך התהליך לא הכי נוח ודורש עדכון תמידי של רשימות ה UID.

המחשה למצב שהיה עד כה:

ads install old

הכלי החדש של פייסבוק מאפשר משהו שמקל משמעותית על מפתחי ומשווקי אפליקציות וזו האפשרות ליצור תנועה חוזרת: גולש רואה מודעה במובייל, לוחץ על Install, עובר ל App Store או ל Google Play, מתקין את האפליקציה, חוזר בכל זמן נתון לפייסבוק ופתאום יראה מודעות שמפנות אותו בחזרה לאותה אפליקציה שהתקין בעבר כדי להמשיך אינטראקציה. או במילים אחרות – רה-אינטראקציה.

המחשה למה שניתן לעשות מעכשיו:

untitled1

 

נכון לעכשיו פייסבוק מאפשרים מספר מצומצם של כפתורי הנעה לפעולה שכוללים כפתורים כלליים כמו "Open Link" או "Use App" וגם כפתורים ספציפיים כמו "Shop Now", "Watch Video", "Listen Now", "Book Now" או "Play Game".

האפשרות החדשה הזו של רה-אינטראקציה פותחת חלון חדש של אפשרויות למפתחי ומשווקי אפליקציות דרך פלטפורמת הפייסבוק. אם יש משהו שמפתחי ומשווקי  אפליקציות מחפשים זו תנועה חדשה ובעיקר חוזרת של גולשים.

למסמך המלא של פייסבוק הכולל בתוכו קישורים להדרכה ותפעול:

https://developers.facebook.com/blog/post/2013/10/01/beyond-installs–announcing-mobile-app-ads-for-engagement-and-conversion/

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: