מקצועיות וערכים בעולם שלי

רבים מכירים אותי בתור אחד שמשתדל לעזור ולתת מענה לכמה שיותר אנשים בתחומים בהם אני מתעסק ועובד. בעיקר מדובר בעזרה בתפעול פלטפורמת הפייסבוק. מעבר להרצאות ולהדרכות הפרטיות שאני מעביר אני גם עוזר לאנשים במענה בצ'אט, בקבוצות מדיה חברתית שונות ומענה במיילים. חוץ מזה אני גם משתדל לתרגם כמה שיותר מדריכים של פייסבוק לשפה העברית ולהעלות מדריכים משלי אשר מסבירים בשפה פשוטה ככל הניתן כיצד לתפעל את הפלטפורמה הזו על הצד הטוב ביותר שלה. אם תשאלו אותי מה היא מבחינתי מקצועיות אז לדעתי זו היכולת לתת עזרה ולא בהכרח לצפות לתמורה. זו היכולת להעניק מהידע שלכם לכמה שיותר אנשים, לשתף, ולהסתפק ב"תודה" (אפשר גם סמיילי). אלה הערכים עליהם גדלתי ואלה הערכים שאני מביא איתי לנישה בה אני מתמקצע. אני לא אוהב סופרלטיבים כגון "מומחה", "תותח" ועוד. אני מאמין בשיתוף הידע שלי ומציע לכמה שיותר אנשים גם כן לשתף מהידע שלהם. זה יהפוך את העולם למקום טיפה יותר נחמד.

האב הרוחני שלי מבחינת הערכים והמקצועיות זה סלמאן קהאן. קהאן הקים את אקדמיית קהאן שהוא ארגון ללא מטרות רווח עם אתר אינטרנט בו ניתן ללמוד מגוון רחב של קורסים בחינם. המשימה של הארגון היא "לספק חינוך באיכות גבוהה לכל אחד, בכל מקום". האתר מספק יותר מ 4,000 מיקרו-הרצאות בווידיאו בנושאים כגון מתמטיקה, היסטוריה, רפואה, פיננסים, פיזיקה, אמנות, מדעי המחשב ועוד.

ואם תהיה לי בקשה אחת מכל מי שקורא את הפוסט הזה זה שתכנסו לאתר הזה ותעזרו טיפה גם אתם במה שאתם יכולים על מנת להפוך את האתר נגיש גם לדוברי עברית:

"המעוניינים להשתתף בתרגום ובדיבוב מוזמנים לכתוב לדואר אלקטרוני

[email protected]

לציין את הידע שלהם ובאיזה תפקיד הם מעוניינים

האתר בעברית:
http://www.hebrewkhan.org/#

האתר המקורי:

https://www.khanacademy.org/

אהבתם? שתפו

הנאמנות מתה; יחי ההרגל

המושג נאמנות צרכנית הוא מהקלישאות הנפוצות ביותר בעולם העסקים. בין אם מדובר בחברות שמנסות לייצר לקוחות נאמנים לעסק או למוצר שלהן, ובין אם מדובר בפתרונות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: