אינסטגרם משיקים אפליקציה חדשה

אינסטגרם הודיעו היום על השקת אפליקציה חדשה בשם Hyperlapse. לצערנו אין למושג הזה תרגום לעברית ועל כן נשתמש בשם של האפליקציה כפי שהוא, רק בעברית: הייפרלאפס.

האפליקציה היא אפליקציה בפני עצמה (אינה תלויה באינסטגרם/פייסבוק). המטרה שלה היא לעזור לכם ליצור סרטוני וידאו שנראים טוב יותר ויותר דומים לאותם סרטונים מפורסמים שעד היום לרוב היו נעשים באמצעות מצלמת סטילס (דוגמה). להבדיל מצילום סטילס, במקרה הזה הייפרלאפס לוקחים סרטון וידאו שצילמנו והופכים אותו לסרטון עם אפקט של מצלמת סטילס. מדוע? היות וברוב המקרים סרטוני הוידאו שאנו מצלמים לא אחידים, אנחנו רועדים בזמן הצילום והצילום יוצא די חובבני.

בסרטון הבא ניתן לראות דוגמה לסרטונים רגילים ומה בעצם האפליקציה עושה איתם:


נכון לעכשיו האפליקציה נגישה רק בחנות האפליקציות של אפל (iOS) אך לפי מקור בחברה בתוך מספר שבועות תהיה האפליקציה נגישה גם בחנות האפליקציות של גוגל (אנדרואיד).

בעבר כבר כתבתי שפייסבוק יגיעו לכולם אפליקציה אחר אפליקציה  והייפרלאפס היא עוד אפליקציה בדרך לעשות זאת. ככל הנראה אינסטגרם/פייסבוק הבינו כי אנשים נמנעים הרבה פעמים משיתוף וידאו ו/או שוידאו די פוגם בחוויית הגלישה הן באינסטגרם והן בפייסבוק (בשתי הפלטפורמות וידאו מתנגן אוטומטית) בגלל איכות הצילום. בזכות האפקט שיוצרת האפליקציה, הסרטונים שישותפו לרשתות החברתיות השונות יהיו הרבה יותר מעניינים ויהפכו את הניוז-פיד להרבה יותר חווייתי.

הנה דוגמה מעולה מאתר The Verge שניסו את האפליקציה החדשה:


אז מה עוד מצפה לנו? זו שאלה טובה. מה שבטוח זה שהעולם הזה לא מפסיק להפתיע.

אני ממליץ לקרוא בהרחבה איך האפליקציה הזו עובדת כי זה מדהים בפני עצמו:

Hyperlapse, Instagram’s New App, Is Like a $15,000 Video Setup in Your Hand

תודה לעומר מילוידסקי מ Redefine על העזרה בהכנת הכתבה

הנאמנות מתה; יחי ההרגל

המושג נאמנות צרכנית הוא מהקלישאות הנפוצות ביותר בעולם העסקים. בין אם מדובר בחברות שמנסות לייצר לקוחות נאמנים לעסק או למוצר שלהן, ובין אם מדובר בפתרונות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: