שיפורים ושפצורים לכלי הסלייד-שואו של פייסבוק

וידאו הפך בשנה האחרונה לאחד מהכלים הפרסומיים הנרחבים ביותר, הרבה הודות לפייסבוק שדוחפת את השימוש בוידאו בעוצמה אדירה.

מפרסמים רבים מעוניינים לנצל את המומנטום ולצלם סרטוני וידאו תדמיתיים לעסק שלהם, על מנת להעלות את החשיפה לעסק. הבעיה היא שפעמים רבות מדובר בהפקה שאיננה זולה ולכן המפרסמים נמנעים מכך.

על מנת לפתור את הנושא, פייסבוק השיקו באוקטובר אשתקד כלי העונה לשם "סלייד-שואו" (מצגת). הכלי מאפשר העלאה של בין 3-7 תמונות, אשר מהן מייצרים מצגת המתפקדת בתור סרטון וידאו לכל עניין ודבר.

עד כה הכלי היה יחסית פשוט ואיפשר העלאת תמונות, הגדרת זמן מעבר בין תמונה לתמונה ואפשרות הוספת אפקט "פייד" (עמעום) בין תמונה לתמונה.

2016-08-23_1654

כעת, פייסבוק מודיעים על הוספת שיפורים שהופכים את יצירת הסלייד שואו כמעט לשווה ערך ליצירת סרטון תדמיתי שלם:

טקסט ומוסיקה

מפרסמים יכולים מעתה להוסיף טקסט, לבחור תבניות וצבעים על מנת ליצור חוויה ויזואלית עשירה. בנוסף, מפרסמים יכולים לבחור ממגוון פסי קול מוכנים שפייסבוק מציעים בסגנונות שונים. בקרוב ניתן יהיה להוסיף גם פס קול אישי.

יצירת סלייד-שואו ממובייל

עד כה יצירת הסלייד-שואו התאפשרה דרך מערכת הפרסום ו/או דרך עמוד פייסבוק בדסקטופ בלבד. מעתה, מפרסמים יוכלו לייצר סרטוני סלייד-שואו גם דרך המכשיר הנייד שברשותם (כרגע רק דרך אנדרואיד) באפליקציית פייסבוק, כאשר הם מעלים פוסט לעמוד הפייסבוק העסקי.

שימוש בתמונות ממאגר התמונות של פייסבוק

בנוסף להעלאת תמונות מהמחשב, מפרסמים יוכלו להשתמש גם במאגר התמונות החינמי שפייסבוק מציעים בשיתוף עם שאטר-סטוק. מדובר במאגר של למעלה מ-35 מיליון תמונות בהן כל מפרסם יכול להשתמש, ומעתה גם ביצירת סלייד-שואו (לא ניתן לערוך את התמונות). כמו כן מפרסם יוכל להשתמש בתמונות מקמפיינים קודמים.

וגם הפוך

כעת מפרסמים יוכלו גם להעלות סרטון וידאו ולהפוך אותו לסלייד-שואו. מפרסם יעלה את סרטון הוידאו לכלי ויקבל מיידית חיתוך לעשר תמונות, הוא יוכל לסדר מחדש.

כלי הסלייד-שואו יעיל מאוד גם כשיש יכולת לייצר וידאו תדמיתי. המהירות בה ניתן לייצר סלייד-שואו מאפשרת לכל מפרסם, בכל גודל, לייצר סרטון תדמיתי מכמה תמונות בודדות. אם נחבר זאת עם האפשרות לייצר רשימות רימרקטינג לכל מי שצופה בסרטון הוידאו שלכם, הסלייד-שואו מתברר להיות כלי מאוד עוצמתי למפרסמים בכל הגדלים.

בכלי הסלייד-שואו ניתן להשתמש בכל קמפיין בפייסבוק בו ניתן להשתמש בוידאו וגם ליצור סלייד-שואו ישירות בעמוד הפייסבוק העסקי שלכם.

מקור: פייסבוק

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: