חידושים ושינויים בפייסבוק

אחד הדברים המעניינים בפייסבוק זו העובדה שאף פעם לא משעמם. תמיד יש חידושים והם תמיד יותר מעניינים מקודמיהם.

אז הנה כמה שינויים ועדכונים שקרו בימים האחרונים:

תשלום לפי CPA למודעות התקנת יישומים

בעבר כבר כתבתי שאחד הדברים החשובים שמשווקים ומפרסמים בפייסבוק צריכים לחפש זה CPA – עלות לפעולה. הקלקות וחשיפות אלה נתונים אמורפיים שלא מציגים לנו את התמונה המלאה לגבי מה שהגולשים שלנו עושים עם התוכן שלנו והאם המטרות שלנו מושגות. כאשר מחפשים תוצאות אפשר גם לחשב החזר על השקעה (ROI). והנה היום מודיעים בפייסבוק על השלב הראשון בהפשטה של חישוב ההחזר על השקעה במודעות: תשלום לפי התקנת יישומים. מעתה, מפרסמים שיקדמו מודעות להתקנת יישומים יוכלו לבחור לשלם רק ברגע שגולש מוריד ומתקין את היישום שאותו הם מקדמים. זהו שינוי משמעותי שיקל מאוד על חישוב של החזר על השקעה. שימו לב שחייבים התקנה של SDK של פייסבוק, או אחת מהשותפות של פייסבוק, ביישום עצמו וכמו כן חייבים שיהיו כבר התקנות דרך מודעות. אם אין, תריצו את הקמפיין בהתחלה על oCPM ותחליפו לאחר כמה ימים ל CPA

facebook mobile ads cpa

הצגת וידאו במודעות להתקנת יישומים

בהמשך להודעה על תשלום לפי התקנות, פייסבוק הודיעו שבמודעות להתקנת יישומים יוכלו להופיע סרטונים. כן, סרטון וידאו שלם שיופיע במודעה במקום תמונה סטטית. גולשים יוכלו להבין את מהות היישום על ידי צפייה בסרטון לפני ההחלטה האם להתקין אותו. הסרטונים צריכים להיות באורך של עד 15 שניות, מקסימום 55 מ"ב ובפורמט mp4.

facebook mobile app install video

פייסבוק עוזרים לכם להחליט איזה מאמרים מהאתר לשתף בעמוד

אפשרות חדשה שפייסבוק מציגים לעמודים של אתרי חדשות ומדיה זו היכולת להחליט איזה מאמר לשתף בפייסבוק. פייסבוק יציגו למנהלי העמוד מה המאמר שמקבל הכי הרבה אינטראקציה באתר ואת המאמר הספציפי הזה ימליצו למנהל העמוד לשתף בעמוד שלו. נכון לעכשיו האפשרות הזו עדיין נמצא בבטא אצל עמודי חדשות גדולים מהעולם כמו Time

facebook share articles

חברה ישראלית ראשונה שמקבלת גישה למערכת ה FBX של פייסבוק

חברת MyThings הישראלית היא חברת הפרסום בזמן-אמת הראשונה שמקבלת אפשרות להשתמש ב FBX של פייסבוק מישראל (מה זה FBX? על זה כבר הסברתי בעבר). חברת MyThings היא בין החברות המובילות בעולם במתן פתרונות מותאמים אישית לפרסום פרוגרמטי.

חברות נוספות ומפתיעות שקיבלו גישה ל FBX של פייסבוק

החברה המפתיעה מכולן שקיבלה גישה ל FBX של פייסבוק היא לא אחרת מאשר DobuleClick – חברת הפרסום של גוגל. בפוסט שעלה בבלוג של החברה פורסם כי היא תאפשר בחודשים הקרובים למפרסמים דרכה לפרסם גם בפייסבוק.

חברה נוספת שעל פי השמועות הולכת לקבל גישה ל FBX היא לא אחרת מאשר אמזון. כך לפחות לפי פוסט שעלה באתר ad exchanger.

כמובן שאם יהיו עוד עדכונים נעדכן וכמו תמיד אתם מוזמנים לשאול שאלות ואשמח לענות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: