פייסבוק הופכים תיוגים של עמוד על ידי עמוד לחשופים לאוהדים משני העמודים

פייסבוק מודיעים היום על שינוי בתצוגה של פוסטים מתויגים בניוז-פיד: מעתה, כאשר עמוד עסקי יתייג עמוד אחר בפוסט, בין אם בטקסט או בתמונה, ייתכן ופייסבוק יציגו את הפוסט גם לאנשים שעשו לייק לעמוד המתויג.

על פי פייסבוק אותו עיקרון כבר קיים כאשר גולשים מתייגים את חברים שלהם – אם מישהו מתייג אותי בתמונה שלו, חברים שלי יוכלו לראות את התמונה בניוז-פיד שלהם אפילו אם אינם חברים עם המתייג.

פייסבוק אומרים שמהטסטים שהם עשו לגבי עמודים שתייגו עמודים אחרים והתוכן הופיע גם לאוהדים של העמודים המתויגים הדבר יצר אהדה כלפי התוכן המוצג.

פייסבוק לא סתם ככה יציגו כל פוסט מתויג אלא יהיו מספר פרמטרים שישפיעו על כך. לדוגמה, פייסבוק יבדקו כמה אינטראקציה יש לפוסט הספציפי (לייקים, תגובות, שיתופים והקלקות). כמו כן פייסבוק יתחשבו יותר בפוסטים שמקבלים התייחסות מאוהדים משני העמודים, גם העמוד המתייג וגם העמוד המתויג.

בנימה אישית: גארי ויינרצ'וק אמר ש"משווקים הורסים את הכל" וכאן גם החשש שלי שעמודים עסקיים יתחילו לתייג כל עמוד אפשרי רק בשביל לכאורה לקבל יותר חשיפה.

הנאמנות מתה; יחי ההרגל

המושג נאמנות צרכנית הוא מהקלישאות הנפוצות ביותר בעולם העסקים. בין אם מדובר בחברות שמנסות לייצר לקוחות נאמנים לעסק או למוצר שלהן, ובין אם מדובר בפתרונות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: