לפי אתר אדוויק, פייסבוק הודיעו היום על השקת פלטפורמה חדשה בשם "קריאייטיב האב" (Creative Hub), אשר נועדה לעזור למפרסמים בפייסבוק ואינסטגרם לנהל עבודות מרובות משתתפים. מטרת הכלי היא לעזור לסוכנויות דיגיטל לעבוד עם לקוחות על עיצובי מודעות לפני שמעלים את המודעות למערכת הפרסום של פייסבוק ו/או אינסטגרם. כך לדוגמה יוכל לקוח לראות מודעת וידאו בתוך אפליקציית הפייסבוק שלו כפי שהיה רואה את זה קהל היעד שלו, לפני עליית הקמפיין לאוויר. אחד היתרונות הבולטים של הפלטפורמה באים לידי ביטוי בחיסכון בזמן על ידי הורדת מחסום ה"פינג-פונג" שמתבצע בין לקוחות לסוכנויות דיגיטל במיילים, הודעות ועוד.

לדברי מרק דארסי, סמנכ"ל הקריאייטיב בסוכנות הקריאייטיב של פייסבוק, החברה תרצה לאפשר לסוכנויות מדיה והקריאייטיב של הלקוחות השונים לתקשר דרך מקום אחד, דבר אשר יצור פתרון מקצה לקצה לפרסום בפייסוק.

פייסבוק עבדו על הפלטפורמה עם 11 סוכנויות וביניהן BBDO, BBH, R/GA, מקאן ואוגליבי על מנת לייצר פלטפורמה רלוונטית ואיכותית ככל הניתן.

דבר נוסף שדארסי חשף הוא שפייסבוק עובדים על API לכלי ניתוח הקהלים של פייסבוק ( Audience Insights) ושיפור מוצר הסלייד-שואו המאפשר ליצור וידאו מסט של תמונות.

הפלטפורמה תושק בחודשים הקרובים

מקור: AdWeek 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *