פייסבוק עובדים על שלושה שינויים קטנים להגדרות פרטיות התוכן שלכם

ריילנה יונג ומיכאל נובק, מנהל הנדסת הפרטיות ומנהל מוצר הפרטיות בפייסבוק, הודיעו לכתבים כי פייסבוק עובדת על שלושה שיפורים הנוגעים לפרטיות התכנים בפייסבוק, כך מדווח האתר סי-נט.

על פי האתר,יונג ונובק סיפרו לכתבים כי פייסבוק נעזרת ביותר מ 4,000 שאלונים יומיים ב 27 שפות על מנת לעזור בשיפור ממשק הפרטיות של פייסבוק.

באחד השינויים, פייסבוק יזיזו את את "בורר הקהל" ששולט על מי יראה את הפוסטים שלנו ב iOS מצד ימין למטה לצד שמאל למעלה.

2014-04-09_1645

עוד שינוי שפייסבוק בוחנים הוא שינוי הדרופדאון שבו אנו בוחרים מי הקהל שיראה את הפוסט שלנו כאשר מעלים פוסטים דרך מחשב שולחני. במקום להציג את כל האפשרויות, פייסבוק ידגישו רק את שני הקהלים הפופולריים ביותר – פומבי וחברים – והשאר יהיו תחת תת-תפריט.

2014-04-09_1645_001

שינוי שלישי שעליו דיווחתי לפני מספר ימים מדבר על "בדיקת פרטיות", חלונית שקופצת לאנשים שמזמן לא שינו את הגדרות הפוסטים שלהם מפומבי ובה תזכורת לכך שכולם יכולים לראות את התוכן שהגולש עומד להעלות.

2014-04-09_1651

חלק מהשינויים כבר נצפים אצל חלק מהגולשים בדסקטופ ובמובייל. השינויים הקטנים לכאורה עונים לדאגות של גולשים, משהו שיונג ונובק ציינו שהוא מאוד חשוב היות ופייסבוק מבצעים יותר מ 80 טריליון בדיקות פרטיות מדי יום, לבדוק שהפוסטים שלכם לא מגיעים לאנשים הלא נכונים.

כמו כן ציינו יונג ונובק שפייסבוק לא הצליחה עד כה לחנך אנשים אודות כיצד להגן על הפרטיות שלהם. כדוגמה, הם ציינו שכאשר חבר משתף תמונה שלכם, את התמונה יכולים לראות רק חברים משותפים שלכם עם החבר.

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: