זה סופי: פייסבוק משיקים רשמית מודעות וידאו

לפי הודעה בבלוג שלהם, כבר בדצמבר פייסבוק התחילו בפיילוט של מודעות פרמיום מסוג וידאו. החל מהיום פייסבוק מציגים את מודעת הוידאו למספר מפרסמים.

על פי ההודעה, מודעות וידאו מיועדות למפרסמים אשר רוצים להגיע לקהל רחב עם תוכן ויזואלי, צליל ותנועה באיכות גבוהה מאוד. כל מודעת וידאו היא באורך 15 שניות ותתחיל אוטומטית ללא סאונד ותיפסק במידה והגולש ממשיך לגלול. אם גולש ילחץ על המודעה, הוידאו יורחב למסך מלא ויתווסף סאונד. המודעות צפויות להופיע בניוז-פיד בחודשים הקרובים.

עוד הוסיפו פייסבוק בהודעה כי את המודעות האלה ניתן לרכוש ולמדוד בדומה למודלים של פרסומות טלוויזיה. המודעות נרכשות לפי רייטינג על מנת להגיע לקהל ספציפי בטווח זמן קצר. החשיפה של המודעות נמדדת על ידי גורם צד ג', חטיבת המדידה של קמפיינים אונליין של נילסן, ומפרסמים ישלמו רק על פי הדיווח של נילסן.

אבל הנה בא הטוויטס המאוד מפתיע לטובה של מודעות וידאו בפייסבוק על פני כל מדיום אחר: על פי פייסבוק, על מנת להבטיח שמודעות הוידאו טובות ואיכותיות כמו כל שאר התוכן שגולשים רואים, פייסבוק יעבו עם חברה בשם אייס מטריקס (Ace Matrix) שתעזור לעבור על המודעות ולהחליט עד כמה המודעה טובה ותהיה רלוונטית לגולשים – לפני שהמודעה עולה לפייסבוק.

פייסבוק ישיקו את מודעות הוידאו לאט על מנת לבדוק כיצד הקהל מגיב למודעות מהסוג הזה.

מקור: בלוג פייסבוק

הנאמנות מתה; יחי ההרגל

המושג נאמנות צרכנית הוא מהקלישאות הנפוצות ביותר בעולם העסקים. בין אם מדובר בחברות שמנסות לייצר לקוחות נאמנים לעסק או למוצר שלהן, ובין אם מדובר בפתרונות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: