פייסבוק משיקים אפשרות חדשה שנקראת "חברים שנמצאים קרוב"

nearby_friends[1]

בהודעה בבלוג שלהם הודיעו היום פייסבוק על השקת פיצ'ר חדש שנקרא "חברים שנמצאים קרוב" (Nearby Friends) שאפשר לבחור להפעיל. הפיצ'ר מאפשר לכם לדעת מי מהחברים שלכם נמצא ליד.

אם תפעילו את הפיצ'ר החדש, האפליקציה של פייסבוק תיידע אתכם מדי פעם כאשר חברים נמצאים בסביבה, כך שתוכלו להיפגש איתם. לדוגמה, כפי שפייסבוק נותנים אותה, אם אתם הולכים לקולנוע הפיצ'ר החדש יוכל להגיד לכם האם מישהו מהחברים שלכם נמצא ליד כדי שתוכלו לראות את הסרט יחדיו או להיפגש לאחר מכן (אני בטוח שאפשר היה למצוא דוגמה טובה יותר לשימוש בפיצ'ר 🙂 ).

הפיצ'ר החדש הוא אופציונלי. אם תדליקו אותו תוכלו להחליט מי מהחברים יוכל לראות שאתם נמצאים לידם (לדוגמה: החברים שלכם, חברים קרובים או רשימה ספציפית של חברים) ותוכלו להדליק ולכבות את הפיצ'ר בכל עת.

הפיצ'ר הזה הוא דו-כיווני: על מנת שאתם תוכלו לראות חברים שלכם והם יוכלו לראות אתכם, תצטרכו להפעיל ביחד את הפיצ'ר.

אפשרות קצת יותר מגניבה בפיצ'ר החדש זה לשתף את המיקום המדויק שלכם עם חברים ספציפיים למשך תקופה מסוימת של זמן כמו לדוגמה בשעה הקרובה. כאשר אתם משתפים את המיקום המדויק שלכם, החבר שבחרתם יראה במדויק איפה אתם נמצאים על גבי מפה וזה עוזר לכם למצוא האחד את השני. הדבר מעולה למפגשים וכנסים גדולים.

nearby-friends-press-3כאשר הפיצ'ר החדש פועל, תוכלו גם לדעת מתי חברים שלכם מטיילים, במידה והם משתפים את המידע הזה איתכם. תוכלו לראות את העיר או השכונה בה הם נמצאים. תוכלו לראות את המידע הזה גם בפרופיל האישי שלהם. כאשר תראו חבר שמבקר במקום שהייתם בו, תהיה זו הזדמנות מעולה להמליץ לו על מסעדה טובה.

הפיצ'ר החדש יתחיל להופיע באנדרואיד ו iOS בשבועות הקרובים אך כרגע רק בארה"ב.

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: