פייסבוק עובדים על אפליקציה חדשה לשיתוף סרטונים – ככל הנראה

על פי דיווח באתר דה-ורג', מרק צוקרברג בעצמו מפקח על פרויקט שהמטרה שלו השקת אפליקציה דמוית סנאפצ'אט לשיתוף סרטונים. אמנם אין יותר מדי אינפורמציה אודות האפליקציה המתוכננת אך לפי המידע שכן קיים ככל הנראה מדובר באפליקציה לשיתוף פשוט של סרטונים ותמונות שייעלמו לאחר צפייה. אם השמועות אכן נכונות לאפליקציה קוראים Slingshot (מקלעת בעברית) והיא עתידה לצאת כבר בסוף החודש הקרוב.

על פי הדיווח באתר דה-ורג', זו לא הפעם הראשונה שבה פייסבוק מייצרים אפליקציה שדומה לסנאפצ'אט. ב 2012 פייסבוק נחלו כישלון מוחץ עם אפליקציית Poke שיותר מאוחר מרק צוקרברג כינה "a Joke" ואף היו שמועות שהאפליקציה פותחה ב 12 שעות. לעומת Poke, על פי השמועות פייסבוק עובדים כבר מספר חודשים על סלינגשוט כאשר מרק צוקרברג לוקח חלק פעיל מאוד בפיקוח על האפליקציה.

בעבר כתבתי על כך שפייסבוק יגיעו לכולם אפליקציה אחר אפליקציה וככל הנראה, אם השמועות אכן נכונות, המגמה הזו הולכת ומתחזקת. אם אכן תושק האפליקציה הוא תתווסף לאפליקציות החיצוניות לפייסבוק כמו אינסטגרם, וואטסאפ, המסנג'ר של פייסבוק ואפליקציית פייפר.

כפי שאתר דה-ורג' מדווח, הרצון של פייסבוק לייצר אפליקציה זהה לסנאפצ'אט הוא מובן לאור המשיכה שיש לאפליקציה הזו לצעירים.

עד היום שמועות מאין אלו היו די מדויקות אך נחיה ונראה מה באמת יקרה בסוף החודש.

הנאמנות מתה; יחי ההרגל

המושג נאמנות צרכנית הוא מהקלישאות הנפוצות ביותר בעולם העסקים. בין אם מדובר בחברות שמנסות לייצר לקוחות נאמנים לעסק או למוצר שלהן, ובין אם מדובר בפתרונות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: