פלטפורמת פייסבוק מסנג'ר למפתחים

פלטפורמת המסנג'ר מאפשרת למפתחים לבנות בקלות אפליקציות שמוטמעות במסנג'ר כך שיותר מ 600 מיליון משתמשים יכולים למצוא אותן ולהשתמש בהן בדרכים מהנות כמו יצירת גיפים, תמונות, וידאו, אאודיו ועוד. בעזרת הפלטפורמה, תוכן של אפליקציות ניתן לשתף לקבוצות פרטיות ובכך לאפשר למפתחים דרך להגדיל את האינטראקציה עם האפליקציה.

אפליקציות בפלטפורמת המסנג'ר יכולות לתת למשתמש את האפשרות להתקין אפליקציה ישירות מהמסנג'ר או להשיב עם תוכן מהאפליקציה. אם מקבל ההודעה לא התקין את האפליקציה, הוא יוכל ללחוץ על "התקן" ויועבר ישירות לחנות האפליקציות כדי להתקין אותה. זאת אומרת שאנשים יוכלו לגלות אפליקציות בכך שחברים שלהם ימליצו להם עליהן דרך שיחות.

2015-03-25_1946_001

עם הפלטפורמה של מסנג'ר, מפתחים יוכלו להעלות את האינטראקציה עם האפליקציות שלהם: אם למשתמש שמקבל את ההודעה כבר יש אפליקציה מותקנת במסנג'ר שלו, הוא יוכל ללחוץ על "השב" על תמונה בהודעה. אז, במקום לחפש בטלפון את האפליקציה, המשתמש ישירות יועבר לאפליקציה כדי להמשיך את האינטראקציה עם התוכן הרלוונטי.

2015-03-25_1951

כמה מהאפליקציות יופיעו ישירות במסנג'ר דרך לשונית חדשה במסנג'ר. הלשונית תציג קישורים לאפליקציות שמשתמשים כבר התקינו וגם אפליקציות חדשות שיכולות לעניין אותם.

2015-03-25_1951_001

החל מהיום, הפלטפורמה של מסנג'ר פתוחה למפתחים וכבר יותר מ 40 מפתחים פיתחו אפליקציות למסנג'ר

על מנת ללמוד עוד על האפליקציות שכבר מוטמעות במסנג'ר לחצו כאן. על מנת להתחיל לעבוד עם הפלטפורמה של מסנג'ר לחצו כאן

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: