פייסבוק משיקים את "תחבורה" – הזמנת נסיעות דרך המסנג'ר


המסנג'ר של פייסבוק הולך להיות אחד הדברים העיקריים בהם פייסבוק ישקיעו מאמצים בשנים הקרובות. אחת מהמטרות זה להפוך את המסנג'ר לכלי שיוכל לסייע למשתמשים כמעט בכל פעולה בחיים שלהם. הסימן הראשון לכך היה השקת האפשרות להעביר כסף דרך המסנג'ר (כרגע פתוח רק במספר מדינות) והיום פייסבוק מודיעים על השלב הבא: האפשרות להזמין נסיעה דרך המסנג'ר.

בבלוג החדשות שלהם הודיעו פייסבוק על השקת הפיילוט כאשר בשלב הראשון החברה שנבחרה לשיתוף הפעולה היא אובר (Uber). לפי ההודעה, כל משתמש מסנג'ר באזור הפיילוט יוכל להזמין נסיעה ישירות דרך מסנג'ר ללא הצורך להוריד אפליקציה נוספת לשם כך. המטרה היא להפוך את הזמנת הנסיעה לפעולה פשוטה שלא גורמת למשתמש לעבור בין אפליקציות ולאבד קשר בשיחות.

כל מה שצריך בשלב הזה הוא להוריד את הגרסה הכי מעודכנת של המסנג'ר של פייסבוק. לאחר מכן, תוך כדי שיחה, משתמש ילחץ על התפריט ומשם על "תחבורה" (Transportation). ניתן יהיה גם לחפש ישירות את אובר וללחוץ על אייקון המכונית כדי להזמין נסיעה. המשתמש יקבל עדכון על סטטוס הנהג ויעדכן את החברים שהמשתמש הזמין נסיעה. עם האפשרות לבקש, לעקוב ולשלם עבור הנסיעה ישירות דרך המסנג'ר, פייסבוק הופכים את נושא הזמנת הנסיעות לפשוט כמו שליחת הודעה.

messenger-uber-request-ride

במהלך הפיילוט, משתמשים שיזמינו נסיעה יהנו מנסיעה חינם בפעם הראשונה (עד עלות של 20$) דרך אובר. מעבר לנסיעה, מעקב אחר מסלול הנסיעה והתשלום, ניתן יהיה גם לעקוב אחר כל היסטוריית ההזמנות והתשלומים דרך המסנג'ר.

נכון לעכשיו השירות נמצא בפיילוט באזורים שונים בהם אובר פועלת בארה"ב. בקרוב השירות יפתח לעוד מדינות ועור חברות שייקחו חלק בשירות.

מקור: פייסבוק

הנאמנות מתה; יחי ההרגל

המושג נאמנות צרכנית הוא מהקלישאות הנפוצות ביותר בעולם העסקים. בין אם מדובר בחברות שמנסות לייצר לקוחות נאמנים לעסק או למוצר שלהן, ובין אם מדובר בפתרונות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: