פייסבוק משיקים את כלי פרסום המשרות שלהם ביותר מ-40 מדינות

לפייסבוק יש כלי שעוזר לעסקים להעלות משרות דרך עמוד הפייסבוק שלהם ולמצוא עובדים בצורה זריזה ויעילה. עד כה הכלי היה פתוח רק בארה"ב וקנדה ועתה פייסבוק הודיעו על פתיחת הכלי לעוד 40 מדינות נוספות.

מדובר בכלי נוח המאפשר לבעלי עמודים עסקיים להעלות משרה לעמוד הפייסבוק כולל תיאור משרה, דרישות, שכר שעתי ועוד ולקדם משרה זו לקהל רלוונטי. הקהל בתורו יכול "לענות" למשרה באמצעות העלאת קו"ח אשר יגיעו לתיבת ההודעות של העמוד העסקי.

כלי חיפוש המשרות משרת גם עסקים אך גם את מחפשי המשרות אשר יוכלו, בדומה לאפליקציית המשרות של לינקדאין, לבקש מפייסבוק לקבל התראות בכל פעם שמשרה שעונה על הדרישות שלהם מתפרסמת ברחבי הפלטפורמה.

כיצד זה עובד

עבור מחפשי משרות

מציאת עבודה דרך כלי המשרות של פייסבוק היא זריזה, קלה ובחינם. תוכלו להיכנס ללשונית המשרות כאן, בכניסה לקטגוריית המשרות במרקטפלייס  החדש של פייסבוק או בביקור בלשונית המשרות בעמוד עסקי ספציפי.

משרה שתבקשו להתקבל אליה תמלא את כל קורות החיים שלכם שהזנתם לפרופיל האישי. כמובן שתוכלו לערוך את הבקשה למשרה לפני השליחה. ברגע שתסיימו תיפתח שיחת מסנג'ר עם העמוד העסקי ותוכלו לתקשר ישירות עם המעסיק הפוטנציאלי ולוודא כי קורות החיים שלכם התקבלו.

עסקים יוכלו לראות רק מידע שאתם מספקים להם ישירות וכל מה שנגיש פומבית בפרופיל האישי שלכם. בנוסף, תוכלו להירשם להתרעות לקבלת עדכונים אודות משרות שאתם מחפשים.

עבור מעסיקים

הכלי יאפשר לבעלי עסקים להעלות משרות בצורה זריזה, יעילה ולפרסם אותה בעלות שנראה להם לנכון. בעלי עסקים יוכלו לכלול כותרת משרה, סוג משרה (מלאה, חלקית), שכר ועוד.

משרות יופיעו במקומות כמו לשונית המשרות בעמוד העסקי, בפאנל המשרות, בקטגוריית המשרות במרקטפלייס ובניוזפיד.

לא חייבים לקדם משרות בכסף, הן יכולות לקבל חשיפה אורגנית כמו כל פוסט שעולה בעמוד. בעלי עסקים יוכלו לנהל את המשרות ולתקשר עם הפונים כולל קביעת ראיונות ותזכורות אוטומטיות, הכל ישירות דרך המסנג'ר.

פייסבוק אומרים כי מ-2011 הם השקיעו כמיליארד דולר בעזרה לעסקים מקומיים לגדול ובעזרה לאנשים במציאת עבודה. פייסבוק מציינים כי הם ישקיעו סכום זהה בשנת 2018 בצוותים, טכנולוגיה ובתוכניות חדשות.

מקור: פייסבוק

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: