פייסבוק משיקים את "מאמרים מידיים" – הצגת תוכן ישירות דרך פייסבוק

פייסבוק מציגים דרך חדשה להצגת תוכן בצורה יעילה ומהירה יותר

Posted by Facebook Media on Tuesday, May 12, 2015

בהמשך לדיווחים שונים על כך שפייסבוק הציע ליצרני תוכן לאחסן את התוכן שלהם בשרתים של פייסבוק הודיעו היום פייסבוק באופן רשמי על השקת "מאמרים מידיים" – Instant Articles.

לטענת פייסבוק לוקח כשמונה שניות בממוצע לטעון תוכן אינטרנטי כאשר לוחצים על קישור באפליקציית פייסבוק. באמצעות אותה הטכנולוגיה שטוענת תמונות ווידאו באפליקציה, מאמרים מידיים יציג תוכן פי 10 מהר יותר מאשר הצגת תוכן בצורה רגילה.

התוכן שיועלה ישירות דרך פייסבוק יציג חווית שימוש אינטראקטיבית ויכלול תמונות שמסתובבות בעת סיבוב הטלפון, אפשרות לעשות זום-אין לתמונות, וידאו שיופעל אוטומטית, מפות אינטראקטיביות ועוד.

3-Map

פייסבוק עיצבו את הכלי כך שיצרני תוכן יוכלו לשלוט על התוכן שלהם, על המיתוג שלהם ונוספו דרכי מוניטיזציה. יצרני תוכן יוכלו למכור מודעות בתוכן שלהם או להשתמש ברשת הפרסום של פייסבוק על מנת להשתמש במלאי שלא נמכר. יצרני תוכן יוכלו לעקוב אחר מידע באמצעות חברות כמו קומסקור וכלי אנליטיקס אחרים.

4-Video

את ההשקה של הכלי פייסבוקים עושים עם תשע יצרני תוכן: הניו-יורק טיימס, נשיונאל ג'יאוגרפיק, באזפיד, אן.בי.סי, האטלנטיק, הגרדיאן, בי.בי.סי ניוז, שפיגל ובילד.

screen-shot-2015-05-08-at-12-19-19-am

הכלי החדש מושק בשלב הזה לאייפון בלבד וכבר מכיל תוכן מהניו-יורק טיימס, באזפיד, נשיונאל ג'יאוגרפיק, אן.בי.סי והאטלנטיק.

מקור: פייסבוק

הנאמנות מתה; יחי ההרגל

המושג נאמנות צרכנית הוא מהקלישאות הנפוצות ביותר בעולם העסקים. בין אם מדובר בחברות שמנסות לייצר לקוחות נאמנים לעסק או למוצר שלהן, ובין אם מדובר בפתרונות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: