אפשרות שהרבה מפרסמים חיכו לה הרבה מאוד זמן סוף סוף נגישה לכלל המפרסמים: לפרסם לפי שעות.

האפשרות החדשה מופיעה כרגע רק דרך הפאור אדיטור ורק בתנאי שהאד-סט שלכם מוגדר לתקציב תקופתי – Lifetime (בניגוד לתקציב יומי).

2014-08-05_1129

השעות שתסמנו יוגשו לקהל לפי שעות הזמן של הקהל. כלומר גם אם אתם מפרסמים מישראל אבל לקהל בארה"ב, המודעות יוגשו להם לפי השעון שלהם ולא לפי שעון ישראל (הגיוני, לא? 🙂 )

יש לכם אפשרות לסמן יום שלם, שלוש שעות מסוימות בכל יום ו/או שעות מסוימות בימים. בדוגמה הבאה הסט ירוץ ביום שני כל היום, ביום ראשון בין השעות 6 ל 8 בערב ובשאר השבוע (כולל ראשון) רק בין השעות 12 בצהריים ל 3 בצהריים.

2014-08-05_1132כמה שהאפשרות החדשה נשמעת מלהיבה, קחו בחשבון שכרגע פייסבוק לא מדווחים על ביצועי הקמפיינים לפי שעות. צריך להיות מאוד מתוחכמים (או להשתמש בחברה שיש לה גישה ל API של פייסבוק) על מנת לדעת באיזה שעות הקמפיינים שלכם עובדים טוב יותר.

תודה לאור פיאלקוב מסוכנות הדיגיטל פיאלקוב דיגיטל ולגיא בן-דויד

6 תגובות

 1. האופציה לתזמן לא נפתחת לי ובכלל יש כמה אופציות שלא קיימות אצלי כמו להכניס את רשימת התפוצה לקהל המודעות שלי וכו' האם זה קשור לזה שהפרופיל שלי בעברית? ממש אשמח לתשובה [email protected]

  1. היי הגר,

   קודם כל הייתי ממליץ לעבור לאנגלית בכל מקרה.
   לגבי התזמון, שימי לב שהאופציה הזו קיימת אך ורק אם תבחרי באופציה של תשלום לפי תקופת זמן ולא תשלום יומי

 2. זה היה מוגדר על תשלום לפי תקופת זמן ולא יומי ועדיין זה נתן לי לפתוח את האופציה…
  אני מעדיפה ממשק בעיברית אך אם אין ברירה אעבור לאנגלית זו חובה או שזה לא קשור לאופציות שלא קיימות אצלי?
  כיצד אני מעלה אותן לממשק שלי בכול זאת (כשהפרופיל מוגדר בעיברית)

  1. אני לא מבטיח שאכן זו הבעיה אבל בד"כ העברית גורם ללא מעט בעיות בפאור אדיטור. כדי לעבור לאנגלית, חפשי את המילה "עברית" מתחת למודעות שבצד שמאל. לחצי על המילה ותיפתח בפנייך חלונית עם כל השפות האפשריות. תבחרי באנגלית

 3. אולי אתם תוכלו לעזור לי…. עד עכשיו בזבזתי קרוב ל-10000 דולר על פרסום בפייסבוק בדפים שונים אותם אני מנהל. בימים האחרונים החל קטע מוזר להופיע בחלק הדפים. בבואי לפרסם סטטוס תיבת קידום הפוסט ליד הלחצן – "פרסם" נעלמה. אין לי אפשרות לעשות קידום יותר בדרך זו אלא להיכנס לדרך עקיפה ומסורבלת דרך מנהל המודעות. נתקלתם בזה כבר? אתם יודעים מה הבעיה? או במידה ויש טלפון נציג של פייסבוק בישראל שאחרי על הפרסום שאפשר לדבר איתו ישירות.
  אשמח לתשובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.