פייסבוק מודיעים על עדכון משמעותי לממשקי המודעות

בהודעה שיצאה היום בבלוג העסקים של פייסבוק, הודיעה החברה על שינויים משמעותיים שהולכים להיות בממשק המודעות (אדס מנג'ר) והפאור אדיטור של פייסבוק.

על פי ההודעה, פייסבוק שינו את הממשקים על מנת שלמפרסמים יהיה קל יותר ליצור, לבצע אופטימיזציה ולעקוב אחר ביצועי הקמפיינים שלהם. החל מהיום פייסבוק משיקים בהדרגה את שני הממשקים החדשים שכוללים עיצוב חדש ותוספת של פיצ'רים חדשים.

מה חדש באדס מנג'ר?

לפי פייסבוק האדס מנג'ר ימשיך להיות המקום הבלעדי בו מפרסמים יוכלו ליצור, לערוך ולבצע אנליזה למודעות פייסבוק שלהם ומעתה האדס מנג'ר גם יציג את המדדים השונים של המודעות בקדמת הבמה. עד היום כדי לקבל נתונים מורחבים היה צורך להשתמש בדו"ח המורחב של פייסבוק ובממשק החדש הדו"ח המורחב אוחד עם ממשק האדס מנג'ר

11414378_1596160680632402_187187883_n

החלק של ניהול המודעות בעמוד הבית של האדס מנג'ר יציג את ההוצאה בחשבון בשבוע האחרון. כאשר תלחצו על שם של קמפיין, סט או מודעה, הגרף באמצע העמוד יציג תוצאות, קהל ומיקומי מודעות. מפרסמים יוכלו לכוונן את זמן התצוגה ולסנן את נתוני הביצועים לפי מטרת המודעה, מדדים, מצב הגשה ועוד. בנוסף, ניתן יהיה לשמור אוטומטית ולשלוח דו"חות לפי זמנים מוגדרים מראש על מנת שלא יהיה צורך להוציא ולשלוח דו"חות ידנית כל פעם מחדש.

חידוש נוסף ומשמעותי הוא שמעתה יוכלו מפרסמים לערוך מספר מודעות בו זמנית ישירות מהאדס מנג'ר ובכך לזרז את תהליך היצירה והעריכה. עריכה קבוצתית של מודעות, חלוקה אחידה של תקציב או פילוח ושכפול של מודעות, סטים וקמפיינים יתאפשר מעתה גם דרך האדס מנג'ר.

מה חדש בפאור אדיטור?

הפאור אדיטור נועד לעסקים גדולים שצריכים ליצור ולעקוב אחר מספר גדול של מודעות בבת אחת. הגרסה החדשה של הכלי תציע תצוגה גדולה ופונקציונלית יותר ושיפור באופציית החיפוש ובעריכה הקבוצתית, כך שמפרסמים יוכלו בקלות למצוא ולערוך מודעות קיימות וליצור מודעות חדשות.

11414380_1404890026507461_969137365_nהתצוגה החדשה של הפאור אדיטור כוללת פאנל עריכה שנותן למפרסמים יותר שטח עבודה לעריכה וצפייה של מודעות ומידע על קמפיינים. בנוסף, בחירה של מודעות מרובות תאפשר למפרסמים לערוך מודעות, סטים וקמפיינים בצורה זריזה יותר.

מפרסמים יוכלו למצוא מודעות, סטים או קמפיינים בצורה זריזה יותר באמצעות חיפוש לפי שם או ID או סינון לפי מצב הגשה או לפי מטרה. כמו כן נוספו סננים חדשים של "נערך לאחרונה" ו"עלה לאחרונה" שיאפשרו מציאה זריזה יותר של עבודה שנעשתה זה עתה.

השקת הממשקים החדשים תתבצע בחודשים הקרובים כאשר מפרסמים שונים כבר התחילו לקבל את ממשק האדס מנג'ר החדש (בעיקר חשבונות חדשים).

הנאמנות מתה; יחי ההרגל

המושג נאמנות צרכנית הוא מהקלישאות הנפוצות ביותר בעולם העסקים. בין אם מדובר בחברות שמנסות לייצר לקוחות נאמנים לעסק או למוצר שלהן, ובין אם מדובר בפתרונות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: