להגדיל את ההכנסות באפליקציה שלכם ממודעות באמצעות לייברייל

2015-03-25_22032

על מנת לשפר את אפשרויות ההגשה שקיימות למפרסמים המשתמשים בפלטפורמת פייסבוק ולייברייל, הודיעו פייסבוק שמעתה לייברייל – פלטפורמה טכנולוגית להגשת וידאו – תתמוך בהגשת מודעות דיספליי באפליקציות מובייל. כמו כן, מעתה ניתן יהיה להשתמש במידע שיש לפייסבוק על משתמשים כדי להגיש מודעות בצורה מדויקת יותר דרך לייברייל.

שליטה, יעילות, ותשואהה גבוהה יותר על השקעה לבעלי אפליקציות

בקרוב, פייסבוק יאפשרו יותר שליטה, יעילות ותשואה גבוהה יותר דרך מודעות וידאו ודיספליי. זה יאפשר לבעלי אפליקציות לנהל ולבצע אופטימיזציה לתשואה שלהם באמצעות כל אפשרויות הפרסום שכוללות מודעות שנמכרות ישירות למפרסמים ומודעות דרך מקורות פרוגרמיים כמו מערכות DSP, רשתות פרסום ומערכות סחר של סוכנויות.השליטה המוגברת תאפשר לבעלי אפליקציות לתעדף רוכשים, לחסום קטגוריות של מודעות, להריץ דו"חות בזמן אמת ולקבל הצעות לתמחור אופטימלי של מלאי המודעות.

2015-03-25_2215

שיווק מבוסס אנשים

פייסבוק מגבירים את הרלוונטיות של המודעות שאנשים רואים באפליקציות השונות באמצעות חיבור אפשרויות הטירגוט של לייברייל למידע שיש לפייסבוק על אנשים. משמעות הדבר זה שהמודעה הנכונה תוגש לאדם הנכון בזמן הנכון ובעלי אפליקציות יוכלו לסווג ולמכור את מלאי המודעות שלהם בצורה יעילה יותר, להוריד את בזבוז הזמן שנוצר כאשר מודעות לא רלוונטיות מוגשות ולהציג החזר על השקעה למפרסמים. הנגשת המידע על אנשים בלייברייל תתאפשר גם במודעות וידאו בדסקטופ ומובייל וגם למודעות בתוך אפליקציות.

להתחיל

פייסבוק יתחילו באפשרויות הפרסום החדשות בתקופה הקרובה וכרגע עם קבוצת מפרסמים מצומצמת. אם תרצו לקחת חלק בטסט לחצו כאן.

מקור: פייסבוק

הנאמנות מתה; יחי ההרגל

המושג נאמנות צרכנית הוא מהקלישאות הנפוצות ביותר בעולם העסקים. בין אם מדובר בחברות שמנסות לייצר לקוחות נאמנים לעסק או למוצר שלהן, ובין אם מדובר בפתרונות

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: