הזמן הכי טוב להעלות תכנים בעמוד העסקי שלכם

מאז שאני זוכר את עצמי שאלה אחת תמיד חוזרת על עצמה כשדיברו על שיווק בפייסבוק: מתי הכי כדאי להעלות תכנים בעמוד העסקי?

מחקרים, דוגמאות, וויכוחים, כל אלה היו מנת חלקם של אלה שניסו לענות על השאלה הזו. למי שחקר ובדק את הסטטיסטיקות החדשות שפייסבוק שיחררו לעמודים העסקיים בוודאות נתקל בגרף הבא:

 

Untitled

הגרף הזה הוא אולי אחד הנתונים היותר חשובים שמנהל עמוד בפייסבוק יכול לקבל. הגרף מאפשר לראות מספר דברים:

1. באיזה ימים בממוצע מתחברים הכי הרבה גולשים לפייסבוק שהם חברים בעמוד שלכם. שימו לב לדוגמה שבתמונה: יום שבת וראשון אלה הימים שבהם בממוצע הכי הרבה גולשים מהחברים בעמוד שלכם חוברים לפייסבוק. הדוגמה לקוחה מעמוד אירופאי כאשר שם שבת וראשון הם בעצם ימי חופש! שימו לב שביום שני ושלישי, מה שאצלנו יום ראשון ושני, הממוצע הכי נמוך:

Untitfled

 

2. נתון לא פחות חשוב שניתן לראות תחת הלשונית הזו הוא באיזה שעות גולשים שהם חברים בעמוד שלכם רואים פוסטים בפייסבוק. אם תעמדו עם העכבר על אחד הימים שבתמונה העליונה תוכלו לראות בכל יום מתי הכי הרבה חברים מהעמוד שלכם נחשפים בממוצע לפוסטים. ושימו לב, כמו גם בדוגמה הנ"ל, שלמרבה ההפתעה בשעות הלילה המאוחרות אנשים הכי הרבה נחשפים לפוסטים:

Untitleעd

 

אז עכשיו כשאתם יודעים מתי הגולשים שלכם מתחברים ואתם יודעים מתי הם נחשפים הכי הרבה לתכנים שאתם מעלים אתם יותר לא צריכים לנחש. אל תשכחו שיש לכם את האפשרות לתזמן תכנים. תכינו תכנים שיתאימו לשעות ולימים שבהם יש לכם הכי הרבה חשיפה וככל הנראה תקבלו תוצאות משמעותית טובות יותר

אהבתם? שתפו

יאן יאנקו על רקע חלק

אז…איך מותגים צומחים?

סיכום קצר של אחד הספרים החשובים ביותר בעולם השיווק ובניית המותגים – "איך מותגים צומחים?" של הפרופסור לשיווק ביירון שארפ

ייעוץ אסטרטגי לשיווק בעידן הדיגיטלי

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך:

הדרכות על פרסום ממומן בפייסבוק

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בתוך 48 שעות להמשך התהליך: