עליי

yankoקוראים לי יאן אך רוב האנשים מכירים אותי בתור יאנקו. אני עוסק בשיווק ופרסום בפייסבוק ומדיה חברתית בכלל. לאורך השנים למדתי רבות אודות התנהגות צרכנית וכיצד אנשים מגיבים לתוכן ושיווק ברשתות חברתיות. השיווק הזה הוא שונה בתכלית מהשיווק והפרסום המסורתיים ומתפתח ללא הרף. הפלטפורמה העיקרית בה אני עוסק ואותה אני לומד היא פייסבוק.

בזמני ה"פנוי" אני מנהל מגמת מדיה חברתית ומדריך על פייסבוק במכללה לניו-מדיה, יועץ מדריך ומלווה עסקים בכל הגדלים וקורא הרבה מאוד ספרים על התנהגות אנושית (דן אריאלי – חובה!).

על פייסבוק

הפלטפורמה בה אני משקיע את רוב המאמץ שלי. שיווק בפייסבוק הוא תחום מלא ומגוון. התחום כולל נושאים רבים כמו הקמה וניהול עמודים עסקיים בפייסבוק, ניהול תוכן בפייסבוק, קידום אורגני וקידום ממומן בפייסבוק, אפיון והקמה של אפליקציות ועוד.

יש הרבה מאוד נקודות חשובות בשיווק בפייסבוק ולעתים אנשים מתעלמים מאלמנטים משמעותיים שיכולים להפוך פעילות טובה לפעילות טובה מאוד. דגש רב אני שם על שימוש בקידום ממומן בפייסבוק גם לעסקים שאין להם עמוד עסקי. קידום בפייסבוק הינו תחום שמתפתח במהירות ומביא תוצאות מעולות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים כאחד. קידום ממומן בפייסבוק מורכב משילוב ותפעול נכון של מערכת האדס מנג'ר – מערכת הפרסום העיקרית של פייסבוק, מערכת הפאור אדיטור – מערכת תומכת לאדס מנג'ר, FBX – מערכות צד ג' המאפשרות רימרקטינג בפייסבוק, שימוש בפיקסל המרות למדידת תוצאות ועוד.

קידום בפייסבוק נגיש לכולם. צריך לדעת לשלב נכון אסטרטגיית תוכן וקידום בתוך האסטרטגיה העסקית של העסק וניתן להגיע לתוצאות מרשימות.

אז אל תחכו – גשו לעבודה!

סגירת תפריט